speaker-info

Mgr. Pavla Štěpničková

Psychoterapie a šamanská meditace

Mgr. Pavla Štěpničková, vystudovala Pedagogickou fakultu v Ostravě, obor jazyk český, hudební výchova a jazyk německý. Má za sebou psychoterapeutický výcvik Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta (PCA) a výcvik SUR. Absolvovala řadu seminářů FFSS EUROPE specializovaných na staré spirituální techniky léčby a tříletý nástavbový program šamanských technik ve Švýcarsku vedený Sandrou Ingerman. Má mnoholetou praxi s vedením relaxačních jazykových kurzů a seminářů zaměřených na osobnostní růst člověka formou aktivního nalézání jeho tvůrčích schopností. Má svoji soukromou praxi a rovněž pořádá workshopy zaměřené na šamanské meditace a voice therapy. Vlastní hudební tvorbu prezentovala na CD „Návrat ztracené duše“(2006), CD „Tak nevím“(2010) a  CD  meditační hudby „Voices of Intuition“(2012).

 

Workshop: Psychoterapie a šamanská meditace

Cílem workshopu je seznámit posluchače s psychoterapeutickým přístupem, který čerpá ze staré duchovní zkušenosti lidstva – šamanství –, a jakým způsobem je možné jej zařadit do psychoterapeutické práce v naší západní kultuře.

Šamanská meditace pomáhá „přeladit“ naši osobnost, změnit chybu v myšlení, že někdo zvenčí nás může zachránit, naplnit náš život, přinést lásku a štěstí. Nejdůležitější je náš vlastní vnitřní postoj k sobě, ke svému životu, a k tomu nás šamanská meditace vede.

Součástí workshopu bude krátká zážitková ukázka šamanské meditace.