speaker-info

Meetina

Subjektivní prožitky štěstí aneb šťastní od hlavy až k patě

Meetina je projekt v rozpuku, projekt s ambicí propojovat veřejný svět s terapií.

Posláním Meetiny je ukazovat, že terapie je normální a že péče o duši je stejně důležitá jako péče o tělo.

Cílem je vytvořit místo pro neformální i odborná setkávání, vytvořit coworkingové pracoviště pro pomáhající profese a zároveň poskytovat kvalitní služby lidem se zájmem o péči o svou duši.

Jsme absolventi a studenti psychologie. Všichni jsme absolvovali sebezkušenostní část psychoterapeutického výcviku a nyní se nacházíme ve fázi „psychoterapeut pod supervizí“. Pracujeme jako psychoterapeuti, psychologové ve škole a v PPP, je mezi námi i personalistka a sociální pracovnice nebo terapeut v chráněné kavárně.

 

Subjektivní prožitky štěstí aneb šťastní od hlavy až k patě

Štěstí již není abstraktním pojmem, když si uvědomíme, v čem pro nás tkví jeho podstata, v čem jej nalézáme a co dělá s naší duší a tělem. Smyslem našeho workshopu je podstatu štěstí objevovat a společně sdílet.

Workshop bude zároveň ochutnávkou komunitní práce se skupinou, jíž budeme společně součástí. Budete mít možnost poznat, jak může komunitní práce fungovat, vyzkoušíte si několik technik a v neposlední řadě, jak doufáme, zažijete radost ze společné práce a sdílení.

Naším cílem je vytvořit dialog a nabourat tak naše stereotypní představy. Nechceme ale o štěstí pouze diskutovat. Chceme jej také zkusit oživit a objevit v těle.

Těšíme se na Vás!

Jana Geisslerová, Šárka Gabrielová, Aneta Plýhalová, Verča Macová, Klára Matějíková a Pepa Hejný