speaker-info

Markéta Pešoutová & Helena Pipová

Když jsi vděčný, tak jsi šťastný

Markéta Pešoutová
Jsem milovník neformálního vzdělávání a psychologie. Prožila jsem krásných pět let na univerzitě v Olomouci. Díky svému nadšení a píli jsem měla tu možnost zapojit se do mnoha národních i mezinárodních projektů.  A ačkoliv letos již svá studia končím, určitě se chci dále věnovat tréninkům soft-skills, seberozvoji a z psychologie paliativnímu poradenství.
Helena Pipová
Jsem studentkou doktorátu na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde se zajímám především o oblast novodobých závislostí. Zajímám se o filozofii V. E. Frankla a jsem frekventantkou výcviku v Logoterapii a existenciální analýze. Aktivně se věnuji trénování a spolupracuji na rozvoji trenérství mezi studenty psychologie v ČR.
Když jsi vděčný, tak jsi šťastný
Říká se, že člověk je natolik šťastný, na kolik to své mysli dovolí. Pojďte společně s námi hledat způsoby, jak vidět to vše, za co je možné být vděčný, a dovolit si tak být šťastnějším. Cílem tréninku je pochopit význam vděčnosti v našem každodenním životě. Během tréninku se seznámíte s praktickými jednoduchými technikami, které Vám mohou být velkým pomocníkem ke každodenní radosti a spokojenosti. Náš workshop Vám přinese jak nejnovější vědecké poznatky, tak praktické techniky. Těšíme se na Vás!