speaker-info

Karel Simon

Fyzická aktivita a štěstí

Jsem osobní trenér studující VŠE v Praze. K trenérství jsem se dostal kvůli dlouhotrvajícím problémům s předloktími, které mi neumožňovaly dále dělat sport, kterému jsem se věnoval na vrcholové úrovni. Když jsem poznal, že být trenérem není jen o počítání opakování a poslání klienta na nejnovější stroje ve fitness centru, ale že opravdu z této pozice můžeme velmi pozitivně lidem ovlivnit život, řekl jsem si, že tohle je přesně to, čemu se chci v budoucnu věnovat.

 

Fyzická aktivita a štěstí

Na přednášce si povíme, které roviny našeho života může fyzická aktivita pozitivně ovlivnit. S jakými problémy nám může pomoci a jaká kritéria by měl splňovat osobní trenér, aby se do něj vyplatilo investovat vaše peníze, důvěru a čas.  V neposlední řadě také rozebereme některé běžně propagované fyzické aktivity, které mohou mít ve výsledku více negativní než pozitivní vliv na fyzické zdraví.

 

Workshop: Fyzická aktivita a štěstí

Na workshopu si prakticky vyzkoušíte práci s dechem. Naučíte se metodu SMR i další techniky, které vám mohou při denním zařazení do vašeho harmonogramu pomoci udržet vaše tělo zdravé a které slouží jako prevence před zraněními a zdravotními problémy, jakými jsou např. bolest zad, kolen a vlastně jakékoliv části vašeho těla.