speaker-info

Jan Šimon & Miroslav Kovář

Psychologie oslovení tisíce žen

Honza Šimon

Vystudoval jsem ČVUT. Dlouho se mi se ženami nedařilo a měl jsem pocit, že to nemohu změnit. Uvědomil jsem si, že takhle to dál nechci, a proto musím udělat něco jinak. Oslovil jsem pár žen na ulici. Měl jsem problém se jim „jen“ podívat do očí. Po čase jsem potkal Mirka a začali jsme chodit ven pravidelně. Tahle zkušenost mi změnila život. Přinesla mi vnitřní svobodu vyjádřit sám sebe, bez strachu, co si o mně druzí pomyslí. Se ženami jsem si prošel nejrůznějšími typy vztahů. Teď mě baví rozvíjet vztahy plné lásky, vášně, pochopení a respektu.

Mirek Kovář

Hodně lidí o mně říká, že jsem jiný, a asi mají pravdu. U lidí oceňuji, když dokáží dosáhnout svého cíle. A je mi jedno jakou cestou. A jaký ten cíl je. I když někdy nesdílím jejich vášeň pro věc, naprosto respektuji, že každý má jinou vášeň a každý je jiný. Myslím, že můžu říct, že mám talent pomáhat ostatním těchto cílů dosáhnout. Právě tou formou, že respektuji jejich individualitu. Věřím v to, že každý chlap se musí naučit být chlapem. Každý máme startovní čáru jinde, ale každý může dojít do cíle. Je to dlouhá cesta, která začíná právě u oslovování žen.

 

Workshop: Psychologie oslovení tisíce žen

  • Jak by se tvůj život změnil po oslovení tisíců žen?
  • Ženy jako čísla a statistika.
  • Psychologie strachu z prvního kroku… a kroků dalších.
  • Jak se seznámit v dnešní době. Pro muže a prakticky.

Z workshopu odejdeš s novým pohledem na seznamování. Dostaneš typy, co funguje a nefunguje, jako jsou například obecné předsudky, které vůbec nejsou pravdivé a jen nás oddalují od přirozeného seznamování se ženami. Něco si vyzkoušíš a něco uvidíš z videí, kde se na ulici seznamujeme my.