Magdaléna Nedbalová, Bea Suriaková: Jaké jsou tvoje silné stránky?

Jmenuju se Magdaléna Nedbalová a studuji třetí ročník psychologie v Olomouci. Spolu s Beou jsem absolvovala letní trenérskou školu ČASP. Miluju hory, přírodu a večery s kvalitní knihou a čajem. Na workshop s vámi se již nyní velmi těším, protože věřím, že potkám super lidi co se nebojí změn v životě.

Volám sa Beáta Suriaková a som študentkou tretieho ročníka psychológie v Olomouci. Ako absolventka Letnej trénerskej školy od ČASP pre vás spolu s Magdou pripravujeme workshop na tému silných stránok. Mám rada čokoládu, smiech, dobrú spoločnosť a teším sa, že spoznám ľudí, ktorí sa neboja kráčať po ceste k sebe.

 

Abstrakt:

Jak odhalit svoji silnou stránku? Jak na nich pracovat? A k čemu je to vlastně dobré? Pokud vás zaujala alespoň jedna z výše zmíněných otázek, tak bychom vás rády pozvaly na nás workshop. Ať už v životě bojujeme s čímkoliv a máme pocit, že nám vlastně nic nejde, tak každý máme nějakou silnou stránku, na které stavíme a ani si to neuvědomujeme. Na tomto workshopu podnikneme cestu do svého nitra a pokusíme se odhalit nebo si alespoň připomenout své silné stránky, ukážeme si způsoby, jak se posunout na cestě k sobě trochu dále a jak si otevřít dveře k dalším příležitostem. A když už nic jiného, tak až se vás na pohovoru zeptají, jaká je vaše silná stránka budete znát odpověď.

„Všechno, co je hodnotné v lidské společnosti závisí od příležitosti pro rozvoj, která se poskytuje jednotlivci.“
Albert Einstein