Kristýna Jurošková, Ivo Černík: Když vyhrají oba (jak řešit konflikty a nezbláznit se)

Kristýna má za sebou státní závěrečné zkoušky z psychologie na Univerzitě Palackého a momentálně čeká na obhájení své bakalářské práce. Absolvovala Letní trenérskou školu v roce 2017 a tím se stalo neformální vzdělávání láskou na první pohled. Zatím největším trenérským úspěchem se stalo trenérství na víkendovém Train It pro neziskovou organizaci ESN, cyklus tréninků pro studenty medicíny a zubařiny, organizace plesů a tak dále. Zamilovanými tématy jsou asertivita a hranice ve vztazíchsebeprezentace skupinová dynamika.

Ivo Černík je studentem 2. ročníku bakalářského studia na katedře psychologie v Olomouci. V rámci své budoucí profese se nejvíce zajímá o sociální a humanistickou psychologii a po ukončení studií by se rád dále profiloval jako logoterapeut.

Mimo klasickou výuku na katedře se věnuje mnoha studentským aktivitám. Například působí v katederním časopisu Časpis na pozici šéfredaktora a může zde tak uplatňovat svou lásku ke psaní. Mimo katedru se zajímá také o problematiku onkologické léčby, kde působí jako dobrovolník v olomouckém centru Amélie. Ve své bakalářské práci se pak zabývá tématem dětské onkologie.

V rámci trenérství jej nejvíce baví témata jako jsou prezentační dovednosti, leadership, asertivita či kritické myšlení. Jak na konferenci, tak na účastníky workshopu se již velice těší a doufá, že pro Vás bude trénink naplňující, a že si jej společně naplno užijete.

Abstrakt:

„Normální soužití není v neexistenci konfliktů, ale jejich šťastné vyřešení.“  Han-Ilgiewicz

Najít sám sebe na tichém a klidném místě uprostřed vlastní mysli je cílem mnoha lidí. Ale co takhle najít sám sebe, když to místo není klidné – co takhle najít sebe uprostřed bouře? Od začátku studia je nám opakováno, že každý člověk je jedinečný a rozdílný. S rozdílností jdou ruku v ruce i konflikty. Cílem našeho semináře bude pomoct pro zachování klidné hlavy při konfliktech a jejich win win vyřešení ať už v partnerském životě, práci nebo s přáteli.