Bc. Valéria Polčová, Bc. Dagmar Stromšíková: Objev svoji cestu

 

Bc. Dagmar Stromšíková  

Naučte se poznávat hlouběji své pravé Já. Dagmar Stromšíková alias Digi je na magisterském studiu na Univerzitě Palackého, absolvovala Letní trenérskou školu v roce 2017. Má za sebou půlroční kurz Mindfulness, který absolvovala na Maltě pod zkušeným vedením gestalt terapeuta. Mezi její oblíbená témata patří relaxační techniky, work-life balance a práce s tělem. Ráda žije na plno, chodí do přírody a miluje pohyb. O tréninku říká: „Budeme moc rádi, když si odnesete o kousek víc poznání sebe sama – to je jedna z nejdůležitějších věcí na cestě životem. Když totiž pořádně nevíme, kdo jsme a co chceme, je o to těžší vědět, kam chceme jít,“ říká Digi.

Bc. Valéria Polčová

Kedy, keď nie teraz? Volám sa Valéria Polčová a snažím sa využívať príležitosti, ktoré mi život dáva, užívať si ich a objímať život plnými dúškami. Hovoria o mne, že som plná energie a životného elánu. Som cieľavedomá, rada sa vzdelávam a vyzývam samú seba, no občas sa stáva, že už neviem ako ďalej a potrebujem nakopnúť. To všetko milujem predávať druhým ľudom, rada im dodám energiu, motiváciu, nakopnem ich, navzájom sa môžeme naučiť novým veciam a spoločne stráviť kvalitný čas. Úspešne som dokončila bakalárske štúdium psychológie na UP v Olomouci a pokračujem v magisterskom štúdiu. V rámci špecifikácie som sa rozhodla pre trénerstvo. Práve tam môžem pracovať s inšpiratívnymi ľuďmi a zúročiť všetko, čo som popísala vyššie. Jednoducho, pri trénerstve dostávam flow!

 

Abstrakt:

Každý z nás je jedinečná bytost, která se rodí se specifickými talenty. Během každodenního života je lehké uvíznout v rutině a na některé z nich zapomenout. Máš činnosti, při kterých zapomeneš na čas, prostor a máš potěšení už jen z toho, že je děláš? Tyto činnosti budeme v tréninku společně hlouběji objevovat. Pomůžeme Vám lépe odhalit cestu k sobě skrze kreativní prostředí. Jestli se chceš na tuhle cestu vydat, je zapotřebí být odvážný a nebát se poznat to, kdo opravdu jsi!