Bc. Veronika Kocmanová, Mgr. Lucie Uchytilová: Otevřenost vůči sobě (samé/mu) jako cesta k sebepoznání/seberozvoji

Mgr.Lucie Uchytilová

V lednu 2019 jsem úspěšně dokončila studium psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a nyní se, jako čerstvá absolventka, rozkoukávám v praxi. V září 2016 jsem prošla Letní trenérskou školou ČASP pod vedením EFPSA trenérů, která byla mým odrazovým můstkem pro lektorování v oblasti neformálního vzdělávání. Připravovala jsem workshopy především pro studenty, podílela se na přípravě a realizaci Letní trenérské školy ČASP 2017 a stále sbírám zkušenosti a nové dovednosti. Téma otevřenosti vůči sobě sama je pro mě velmi zajímavé především proto, že vnímám jeho aktuálnost v dnešní společnosti, která se ubírá rychlým tempem k výkonům a výsledkům a méně se hledí na proces a budování pevných základů (v pracovní činnosti i ve vztazích).

 

Bc. Veronika Kocmanová

Studuji 1. ročník magisterského oboru Psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Tréninky soft skills se staly mojí srdeční záležitostí, aktivně se jim věnuji třetím rokem. Baví mě témata týkající se efektivní komunikace, motivace, leadeship. Zúčastnila jsem se několika českých i mezinárodních trenérských akcí. Během studia jsem v ČASP získala také  mnoho cenných zkušeností s vedením týmů. Působila jsem ve funkci Manažerky pobočky v Olomouci, Koordinátora EFPSA Academy a aktuálně vedu Trenérské centrum ČASP. Vedle tréninků se zajímám o krizovou intervenci a první pomoc. Všechny aktivity mě vedou ke stálému seberozvoji, posouvání vlastních hranic, sebepoznání.

 

Abstrakt:

Co byste udělali, kdybyste se nebáli? A co vám v tom nyní brání? Přijďte na náš workshop a dopřejte sami sobě 2 hodiny, ve kterých budete mít čas věnovat se svému seberozvoji, zamyslet se nad svými životními hodnotami a kroky, kterými k nim směřujete nebo byste k nim mohli směřovat!

Neočekávejte rozhodně žádnou přednášku. Workshop bude skutečně o Vás pro Vás. Maximální kapacita bude omezena na 15 míst, proto neváhejte a zaregistrujte se! Těšíme se na všechny, kdo se nebojí sebepoznání a vlastních myšlenek.