Často kladené otázky

Proč bych se měl/a zaregistrovat co nejdříve?

Jsme si vědomi toho, že se nyní konference může jevit jako velká neznámá. Pracujeme na tom, abychom mohli co nejdříve zveřejnit seznam řečníků, kteří na konferenci vystoupí. Můžete nám ovšem věřit, že oslovujeme ty nejlepší z české i zahraniční scény, a výsledek bude jistě stát za to!

Nejistota ohledně seznamu přednášejících a jejich témat je pak vykoupena nejvýhodnějšími cenami registrací. Od 15. ledna 2018 budeme ceny mírně navyšovat.

Kdy bude znám program konference?

Na programu konference usilovně pracujeme. V současné době oslovujeme české i zahraniční odborníky. Budeme o nich postupně informovat v záložce „řečníci“. Konkrétní program jako takový pak budeme vytvářet v průběhu února či března 2018, tedy ve chvíli, kdy budeme znát všechny přednášející a jejich časové možnosti.

Je nutné prokázat, že jsem student?

Ano. V případě zakoupení studentské registrace bude nutné prokázat se na místě studentským ISIC průkazem, indexem studenta, potvrzením ze školy či jiným platným dokumentem. V opačném případě bude nutné na místě doplatit rozdíl do plného vstupného.

Jak poznám, zda jsem členem ČASP?

Členem ČASP jste, pokud jste zaregistrovaní (přes caspos.cz) a současně máte zaplacený registrační poplatek. Pokud dosud registrovaní nejste, je tak stále možné do 15. ledna 2018 učinit.

Mohu se akce zúčastnit, ačkoli nejsem studentem psychologie?

Určitě! Konference je přednostně určena pro studenty psychologie, zúčastnit se nicméně může každý, koho téma konference zaujme. Pokud studujete jakoukoli vysokou školu (případně školu střední) a je Vám méně než 26 let, je možné si zvolit registraci studentskou. V opačném případě je potřeba uhradit poplatek za registraci pro veřejnost.

Jak a kdy bude probíhat registrace na workshopy?

Registrace na workshopy bude spuštěna ve chvíli, kdy bude hotový kompletní program; díky tomu si budete moci zvolit vhodný workshop s ohledem na vaše zájmy i časové možnosti. Spuštění této registrace předpokládáme začátkem března 2018.

O spuštění registrace na konkrétní workshop budete s předstihem informováni prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu uvedenou při registraci na konferenci.

Chtěl bych vystoupit v rámci studentské sekce, co pro to musím udělat?

Studentské sekce se může zúčastnit jakýkoli student psychologie – napříč fakultami i univerzitami. Přihlásit se můžete s jakýmkoli psychologickým tématem, a to prostřednictvím našeho kontaktního formuláře či přes uvedenou e-mailovou adresu. Primárně nicméně budou vybráni studenti s tématy týkajícími se štěstí či obecně pozitivní psychologie.

Rád bych se stal partnerem konference, co pro to musím udělat?

Těší nás Váš zájem navázat s námi spolupráci. Kontaktuje nás, prosím, přes kontaktní formulář či e-mailovou adresu spoluprace@konferencecasp.cz. Jsme si jisti, že najdeme řešení vedoucí k oboustranné spokojenosti.