Tým konference

Konferenci Štěstí připravuje několik desítek dobrovolníků z řad studentů psychologie.

Lucie Froncová
koordinátorka konference

Jmenuji se Lucka, brzy mi bude 27 let a aktuálně studuji 4. ročník psychologie na FF UK. Ráda přijímám nové výzvy a baví mě organizování nejrůznějších záležitostí, současně mě oslovila možnost podílet se na akci tak velké, jakou konference ČASP je. Právě proto jsem se rozhodla ucházet o post koordinátorky, na který jsem byla posléze vybrána. 

S týmem skvělých a podobně nadšených lidí nyní vytváříme akci, která, jak všichni věříme, nabídne velmi zajímavý a přínosný akademický program, jakož i příjemné kulturní a odpočinkové aktivity.

Pokud zrovna neřeším záležitosti týkající se konference nebo jiných projektů, případně studia, trávím volný čas sportem (zejména během), četbou, cestováním či setkáváním se s přáteli a rodinou.

Kdy se cítím skutečně šťastná? V posledních letech zejména ve chvílích, kdy jsem sama, v lesích a ideálně s běžeckými botami na nohou.

Terézia Lukšicová
vedoucí organizačního týmu

Ahoj, Ja som Terka a ako asi vidíte (čítate) som zo Slovenska. Do Prahy som sa vybrala študovať psychológiu na filozofickej fakulte Univerzity Karlovej, keďže Praha vždy bola, a je mojou srdcovou záležitosťou. Som rada keď sú moje dni naplnené rôznymi aktivitami, a preto si vždy naberám nové akcie, príležitosti a získavam skúsenosti, ktoré mi dodajú dávku motivácie pre ďalšie napredovanie. Bezpochyby, organizovanie tejto konferencie je pre mňa veľmi obohacujúce.

V každom dni sa snažím nájsť mnoho chvíľ, ktoré mi vyčaria úsmev, prinesú šťastie, takže téma našej konferencie je pre mňa veľmi blízka. Aktívne  zapojenie bolo jasnou voľbou. A organizačný tým takisto. Budeme sa spolu s tímom snažiť, aby sme vyčarili úsmevy, spokojnosť s priestormi, dobrovoľným programom a možno aj malými prekvapeniami práve vám ! 

Kdy se cítím skutečně šťastná? Keď mám okolo seba ľudí, ktorých mám rada, ale niekedy mi ku šťastiu stačí, keď si nemusím nastaviť budík.

Barbora Kazdová
vedoucí programového týmu

Jmenuji se Bára, narodila jsem se před 21 lety v Praze a momentálně studuji 2. ročník Psychologie a speciální pedagogiky na PedF UK.

Už na střední škole jsem měla jasný cíl: vystudovat psychologii a najít si práci, která mě bude naplňovat. Stejně jasně jsem však měla nastavené i své limity: nikdy jsem nepřemýšlela o organizování podobných akcí nebo vedení týmu lidí. Rok 2017 pro mě však znamenal určitý zlom, díky němuž jsem se rozhodla přijmout nové výzvy. Jednou z těchto výzev je vytvořit pro vás (i pro nás) nezapomenutelnou a přínosnou akci a spojit lidi s podobnými zájmy, a zprostředkovat jim tak chvíle, kdy se budou cítit šťastní.

Kromě psychologie jsem milovníkem sportu, hudby a koncertů, knih, dobrého jídla a klidných chvil s přáteli.

Kdy se cítím skutečně šťastná? „Dělej, co tě baví, s lidma, co tě baví.“ – Přesně tehdy.

 
Nikola Frkalová
vedoucí finančního týmu

Ahoj všichni! Jmenuji se Nikča. Pocházím z jednoho menšího města na západě naší republiky, ale již delší dobu si užívám krásy naší hlavní metropole.

Již jsem vystudovala jednu vysokou školu, která mě připravila na to, jak správně předávat vědomosti našim nejmenším a momentálně jsem v 1. ročníku psychologie na FF UK. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji nebo trávím čas s mými nejbližšími. Velmi ráda se podílím na organizaci různých akcí, proto mě velmi zaujala možnost spolupracovat právě na konferenci ČASP. Náš tým se bude maximálně snažit o získání finančních darů, které jsou nezbytnou podmínkou pro fungování celé konference.

Skutečně šťastná se cítím každičký den. Vypadá to zvláštně, ale je to tak. Každý den se na chvíli zastavím a uvědomím si, jaké mám v životě štěstí, když mám skvělou rodinu, milujícího přítele, neposlušného psa atd. Tento moment uvědomění mě činí každý den opravdu šťastnou.

 
Adéla Čmolíková
vedoucí PR týmu

Ahoj, :) jsem Ája a neustále něco podnikám. Třeba teď jsem se rozhodla vzít si pod svá křídla PR tým Konference Štěstí. Důvod byl jednoduchý, ráda jsem šťastná a mám ráda kolem sebe šťastné lidi i zvířátka. 

Na co v životě nedám dopustit? Na Plzeň (pro mě nejhezčí město) a na psychologii, se kterou jsem se poprvé setkala na střední škole a od té doby je mojí velkou láskou. 

Kdy jsem skutečně šťastná? Když můžu být sama sebou.