Doprovodný program na páteční večer 5.4.:

QR kódy

Chcete poznat město hravou formou? Zažít zábavu, plnit úkoly a dozvídat se skrze ně zajímavé věci? Pak čtěte dál! Připravujeme pro Vás zážitkovou hru, kterou můžete absolvovat jednotlivě i po skupinkách. Hra se bude odehrávat ve městě, kde bude Vaším cílem na různých (pro Olomouc typických) místech, hledat QR kódy s úkoly, zajímavostmi a hádankami. Hlavní část hry bude probíhat v pátek, ale i v sobotu je tu šance pro opozdilce! Nejlepší řešitelé budou řádně oceněni.

Tak neváhejte a zúčastněte se! Všechny informace naleznete zde!

PS: Pro tuto možnost není nutná registrace! Hra s QR kódy bude dostupná pro všechny účastníky Konference po výše zmíněnou dobu.

Boccia

Na kus řeči s boccisty! Boccia je paralympijský sport, který můžeme s trochou nadsázky přirovnat k francouzskému petanque. Je velmi populární u lidí trpící tělesným postižením, především dětskou mozkovou obrnou, traumatickým poškozením mozku či mozkovou mrtvici. Přijďte se podívat, jak si lidé s handicapem  našli svou cestu ke sportu a jak bocciu hrají opravdoví profíci. Zasvětí Vás do pravidel sportu a nechají Vás i vyzkoušet si ho na vlastní kůži.

Vstupné: dobrovolné
Čas: 15-17 hod

Divadlo

Pokud si chcete užít klidný večer a máte rádi kulturu, máme tu nabídku právě pro Vás! Přijďte se podívat, jak hraje olomoucký divadelní spolek Nabalkoně. Podle počtu potvrzených účastníků se bude jednat o hru Jak je důležité míti Filipa nebo Láskabaret aneb Tohle neměl nikdo číst. Herci pilně cvičí na svoje představení, tak je nenechme čekat!

Cena vstupného divadla: 150 Kč
Cena vstupného Láskabaretu: dobrovolné

Prohlídka

Každé město má dvě stránky. Tu, kterou vidíme téměř všichni a tu, která je skrytá. Nechte se provést po skryté stránce Olomouce průvodci z projektu Pragulic. Poznejte Olomouc i z jiného úhlu pohledu a poznejte i cestu svých průvodců.

Dospělý: 150 Kč
Student/senior: 120 Kč
Skupina 10 a výš: 110 Kč
Za platbu na místě je příplatek 20 Kč/osoba.

Více na: http://olomouc-pragulic.cz

Doprovodný program na sobotní večer 6.4.:

Připravujeme pro Vás i tradiční Galavečer, který bude probíhat v duchu barvy naší konference. Prosíme Vás tímto o vytvoření outfitu, který se bude, alespoň částečně, skládat z modré barvy, která je barvou konference. Celkový dress code předepsaný není, můžete ho tedy pojmout podle své vlastní fantazie. Můžete se těšit na živou hudbu, spoustu zábavy a možná i na překvapení. 🙂

Lístky na Galavečer si můžete zakoupit včetně lístku na konferenci, stačí pouze zvolit příslušnou položku (např. Studentské vstupné + Galavečer). Jeho cena v předprodeji je 70 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přejeme hodně štěstí při výběru a budeme se na Vás těšit na některém z doprovodných programů!

Tým organizátorů konference